Ścianki wspinaczkowe – Bielsko-Biała

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

 

 

Centrum wspinaczkowe Totem
Miejscowość: Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śl. 6
Strona: www.totem.org.pl
Tel: +48 033 485 85 01
E-mail: info@totem.org.pl

Godziny otwarcia:
pn – sb: 10:00 - 22:00
nd: 12:00 - 20:00

Bilety:
pn – pt do 16:00:
normalny: 16 zł
ulgowy: 13 zł
pn – pt od 16:00:
normalny: 18 zł
ulgowy: 15 zł
sb – nd:
normalny: 18 zł
ulgowy: 15 zł

Klub Wysokogórski, Pakernia

Miejscowość: Bielsko-Biała, ul. Boh. Westerplatte
Strona: www.kw.bielsko.org
Tel: +48 607 40 22 20
E-mail: kontakt@kw.bielsko.org

Bilety:
dla członków klubu: 10 zł

Centaurus – rozkładana ścianka

Miejscowość: Bielsko-Biała
Strona: www.firmacentaurus.pl
Tel: +48 662 264 990
E-mail: biuro@firmacentaurus.pl

Centrum Sportów Górskich "Trango"

Miejscowość: Bielsko-Biała, ul. Karpacka 24 (dawna Merilana)
Strona: www.wspinaczka.info
Tel: +48 607 402 220
E-mail: szczotka.marcin@wp.pl

Najwyższe ścianki mają aż 19 m, niższe 12 m. Poszczególne części ścianki mają różny charakter - jedne są proste, inne wypukłe, jeszcze inne mają rozbudowane przewieszki, co czyni je imitacją prawdziwej skały.

Contact

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.totem.org.pl
www.gazeta.pl

Pływalnie - Bielsko-Biała

Cztery bielskie pływalnie, w tym trzy kryte, wyposażone w rozmaite urządzenia rekreacyjne ściągają każdego dnia wielu chętnych, zarówno dzieciaków, jak i dorosłych. Pływalnie Troclik i Aqua mają charakter parków wodnych z basenami pływackimi o długości 25 m, saunami oraz urządzeniami do hydromasażu oraz zapleczem fitness. Ponadto w mieście tym fukncjonuje Szkoła Pływania dla Dzieci i Niemowląt "Bobas".

szczegóły »
Granda - park linowy, quady, samochody terenowe, paintball, rafting, kitewing

Aktywny dzień z Grandą to doskonały sposób na ciekawie spędzony czas wolny ! Rozmaite atrakcje jakie oferuje zadowolą każdego, np. park linowy to przeszkody, różne poziomy trudności tras oraz szereg innych atrakcji czyhających po drodze sprawi, że wizyta będzie naprawdę udana !

szczegóły »
Fitness – Bielsko-Biała

Kluby fitness są coraz bardziej popularne. Można w nich aktywnie spędzić czas i przy okazji zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie. Każdy ośrodek posiada niezbędne do ćwiczeń urządzenia oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

szczegóły »
Kręgielnie – Bielsko-Biała

Grać w kręgle można z każdym. Jest to gra, w której poradzą sobie zarówno młodzi jak i starsi, kobiety i mężczyźni. W kręgielni zrelaksować się może cała rodzina !

szczegóły »
Paintball – Bielsko-Biała

Gra w Paintball dostarcza wielu pozytywnych wrażeń oraz trochę adrenaliny. Strzelając kulkami z farbą można się świetnie bawić. Jest to też bardzo dobry pomysł na imprezę integracyjną ,bądź prezent urodzinowy.

szczegóły »
Quady – Bielsko-Biała

Quady doskonale spisują się na wyprawach w tereny trudne do zdobycia  Można nimi pokonać większość przeszkód, jakie staną nam na drodze. Idealny pomysł na imprezę integracyjną lub wycieczkę w gronie znajomych.

szczegóły »
Squash – Bielsko-Biała

W Bielsku-Białej także można pograć w squasha ! Fani odbijania piłeczki od ściany mają do dyspozycji kilka profesjonalnych kortów do gry. Czynne są przez siedem dni w tygodniu, więc każdy będzie mógł dobrać odpowiedni dla siebie termin.

szczegóły »
Jazda konna – Bielsko-Biała

Jazda konna pośród pięknych krajobrazów dostarcza wielu wrażeń. Okolice Bielska-Białej zapewniają malownicze widoki, dlatego konna przejażdżka jest świetnym pomysłem na wypoczynek.

szczegóły »
Tenis – Bielsko-Biała

Grając w tenisa można poprawić swoją kondycję fizyczną. Dobry pomysł na aktywny wypoczynek dla każdego, kto dba o swoje zdrowie, a przy okazji chce się dobrze bawić. W bielskich ośrodkach grać można przez cały rok !

szczegóły »
Bawialnie – Bielsko-Biała

Bawialnie to wymarzone miejsce dla każdego dziecka. W specjalnych salach zabaw mogą miło spędzić czas i przy okazji dać trochę wytchnienia rodzicom. W tego typu placówkach można także zorganizować dziecięce, niezapomniane urodziny.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss