Skoki spadochronowe - Szczecin

Kategorie: Aktywnie / SPA

 

 

 

 

 

 

 

Aeroklub Szczecin
Miejscowość: Szczecin, ul. Przestrzenna 10
Strona: www.aeroklub-szczecinski.pl
Tel: + 8 91 4614 226


Bilety:
hol szybowca: 20 zł 100 metrów
ciąg za wyciągarką: 25 zł
użytkowanie szybowców: 60 zł godzina

Contact

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.aeroklub-szczecinski.pl

Paintball - Szczecin

Wojskowe mundury, pneumatyczne karabiny zwane markerami, magazynki pełne kulek wypełnionych barwiącą farbą, maski chroniące twarz i grupa zaprzyjaźnionych ludzi to właśnie zabawa w gry wojenne - paintball. Uczestnicy przed rozpoczęciem zabawy przechodzą krótkie szkolenie, wybierają najodpowiedniejszy dla siebie scenariusz gry wojennej i… zaczyna się konfrontacja z przeciwnikiem, własnymi umiejętnościami, refleksem, kondycją  oraz przychodzi to uczucie, które kręci wszystkich  miłośników naprawdę aktywnego wypoczynku.

szczegóły »
Squash – Szczecin

Gra w squasha poprawia kondycję fizyczną. Gra wymaga sporego refleksu i zdolności podejmowania szybkich decyzji. W Szczecinie znajdują się profesjonalne korty do gry, które warto odwiedzić jeśli lubisz aktywnie spędzać czas.

szczegóły »
Bawialnie – Szczecin

W Szczecinie znajdują się ciekawe sale do zabaw dla najmłodszych, w których mogą wyszaleć się wraz z innymi dziećmi. Można tam również zorganizować imprezy urodzinowe. Tutaj wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić.

szczegóły »
Fitness – Szczecin

W klubach fitness poprawisz swoją kondycję fizyczną i zadbasz o zdrowie. Dobry pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu. W Szczecinie znajduje się wiele profesjonalnych klubów, z szeroką paletą usług.

szczegóły »
Kręgielnie – Szczecin

Są miejsca w Szczecinie, w których można pograć w kręgle na profesjonalnych torach. Grać mogą całe rodziny, ponieważ jest to gra łatwa i przyjemna, w dodatku zapewniająca dobrą zabawę.

szczegóły »
Quady – Szczecin

Jazda na quadach dostarcza wielu pozytywnych wrażeń. Są dwie możliwe opcje przejażdżki. Można udać się na specjalny tor i tam spróbować swoich sił bądź wypożyczyć pojazd i udać się w wybrane miejsce. Ta druga opcja jest często wykorzystywana na imprezach integracyjnych.

szczegóły »
Skateparki – Szczecin

Skateparki przeznaczone są dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywnie spędzać wolny czas. Każdy kto ma rolki, rower bądź deskorolkę będzie się tutaj świetnie czuć. Są postawione specjalne obiekty, które urozmaicą jazdę.

szczegóły »
Jazda konna – Szczecin i okolice

Jazdę konną praktykuje wiele osób, ponieważ jest to świetny sposób na relaks. W Szczecinie jest kilka ośrodków, w których można aktywnie spędzić swój wolny czas i pojeździć na pięknych koniach.

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe – Szczecin

Wspinaczka po specjalnych ściankach dostarcza adrenaliny i wielu przygód. W Szczecinie znajdują się profesjonalne obiekty, na których można poświecić się tej wymagającej dyscyplinie przez siedem dni w tygodniu.

szczegóły »
Tenis – Szczecin

W Szczecinie znajdują się profesjonalne korty tenisowe, na których można aktywnie spędzić czas. Obiekty przeważnie czynne są przez cały rok, siedem dni w tygodniu.

szczegóły »
Tory kartingowe – Szczecin

Żeby pościgać się na torach kartingowych nie trzeba posiadać pojazdu – można go wypożyczyć na miejscu. Frajda, którą dostarcza przejażdżka jest tak duża, że będziesz chciał tu wrócić. Szczecińskie tory dostępne są przez siedem dni w tygodniu.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss